TIKLA ARA

7.08.2012 16:01:00

Superonline, sabit hatta numara taşımayı başlattı

Superonline, sabit hatta numara taşımayı başlattı


Superonline, yürürlüğe giren sabit hatlarda numara taşınabilirliği yönetmeliğine uygun olarak, numara taşıma işlemine başladı.

Superonline'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Superonline Fiber İnternet aboneleri, mevcut ev veya iş telefon numaralarını Superonline'a taşıyarak, sabit hat ücreti ödemeden, yüzde 50'ye varan indirimlerle konuşacak ve konuştukları kadar ödeyecek. Kullanıcılar, internet ve telefon hizmeti için tek fatura alacak.

Superonline, halihazırda sabit telefon hattı olmayan veya mevcut numarası ile birlikte ikinci numara talep eden kullanıcılara ''SüperNumara'' tahsis edecek. Her yerden kullanılabilen ''SüperNumara'' taşınırken, nakil işlemi gerekmeyecek.

Şirket, numarasını taşıyanlara veya ''SüperNumara'' sahibi olanlara, tanışmaya özel avantajlar sunacak. Numarasını Superonline'a taşıyan veya ''SüperNumara'' alan aboneler, yıl sonuna kadar GSM hariç diğer operatörlere her ay 100 dakika görüşme hediyesi kazanacak ve kendi aralarında ücretsiz, sınırsız konuşabilecek.

Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, numara tahsis ve taşımanın başlaması ile en önemli faydanın tüketicilere sağlanacağını belirterek, bu gelişmenin rekabeti artırıp pazara canlılık getireceğini vurguladı.

Erkan, kendi kurdukları fiber altyapıyla, müşterilerin yüksek hızlı internet, telefon hizmetleri ve video temelli uygulamaları bir arada deneyimlemesini sağladıklarını kaydetti.Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!