TIKLA ARA

4.12.2012 09:28:00

Turkcell'den Paylaşımlı Konuşma Paketi

Turkcell'in düzenlemiş olduğu kampanya dahilinde Türkiye'de bir ilk! 1 Fatura, Ortak Kullanılabilen Dakikalar için Paylaşımlı Konuşma Paketi ,Daha çok ucret ödemeyin, aylık sadece 14,90 TL’ye Paylaşımlı Konuşma Paketi ile siz ve dostlarınızı tüm sabit hatlarla konuşma fırsatını birlikte sahip olun.


Turkcell'den Paylaşımlı Konuşma Paketi

Turkcell'in düzenlemiş olduğu kampanya dahilinde Türkiye'de bir ilk! 1 Fatura, Ortak Kullanılabilen Dakikalar için Paylaşımlı Konuşma Paketi ,Daha çok ucret ödemeyin, aylık sadece 14,90 TL’ye Paylaşımlı Konuşma Paketi ile siz ve dostlarınızı tüm sabit hatlarla konuşma fırsatını birlikte sahip olun. Üstelik Bu kampanya 31 Mart 2013 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenler Paylaşımlı Konuşma Paketi 14,90 TL Sabit hatlar yönüne;
300dk + Sabah 6 Akşam 6 1000dk PAYLASIM >>2222 kısa mesaj gönderin bu kadar kolay.

Bu paket kapsamında  dakikaları abonelerin ve üyelerin tarifesindeki dakikalardan bağımsız olarak devreye girer ve dakikaların aktif edilmesinden itibaren fatura dönemi boyunca geçerli olur ve iptal edilmediği sürece aylık ücreti karşılığında her ay yenilenir.


Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’i bedavadır.


Paket dahilindeki konuşmaların fiyatlandırma  periyodu 6 sn.dir.


Paket dakikaları bittiğinde mevcut dakika paketlerinden sahip olduğunuz dakikalarından faydalanırsınız eğer sahip olduğunuz ek dakikalar yoksa tarife görüşme ücretleri üzerinden fiyatlandırılırsınız. Bu fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

Kampanyaya tüm Bireysel Faturalı hat kullanan Turkcell’liler katılabilir. Tarifeniz ne olursa olsun bu tekliften faydalanabilir.


Dilerseniz paket dakikalarınızı başka 2 faturalı Turkcelli ile ücretsiz paylaşarak birlikte harcayabilirsiniz.

Paylaşımlı konuşma paketi, faturalı Turkcell'lilerin tarifeleri üzerine alabilecekleri ve paket dakikalarını dilerlerse yalnız dilerlerse de birden fazla hat ile ortak kullanabilecekleri pakettir.


Paylaşımlı Konuşma Paketi aylık 14,90 TL'dir (KDV ve ÖİV dahil). Sabit hatlar yönüne 300 dakika ve Sabah 06:00 Akşam 18:00 saatleri arasında geçerli 1000 dk. içermektedir.


Kampanyaya tüm Bireysel Faturalı hat kullanan Turkcell’liler katılabilir. Tarifeleri ne olursa olsun bu tekliften yararlanabilirler.


Paketi sadece ücret ödeyen paket sahibi iptal edebilir. Üyeler çıksa bile paket devam eder, iptal olmaz.


Paket iptali paket sahibi ve üyeler için iptal talebi alındıktan sonraki ilk fatura döneminde paketi iptal olur.


Bu paketi iptal etmek istiyorsanız  IPTAL PAYLASIM yazıp 2222’ye mesaj atabilesiniz.


Üyeleri çıkartmak için IPTAL UYE 5??????? (üyenin numarası) yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.


Paket kullanıcısı numara değişikliği yapabilmesi için paylaşımlı paketini iptal etmeniz gerekir. Paket üyeleri numara değişikliği yapabilir. Üyelikleri devam eder.


Paket sahibi ve üyeler fatura dönemlerini değiştirebilmesi için paylaşımlı paketi / üyeliğini iptal etmesi gerekir


Paket sahibi ve üyeler ödeme tipi değişikliği ya da devir işlemini yapmadan önce paylaşımlı paketlerini iptal etmesi gerekir.
Hat iptalinde paylaşımlı Paket iptal olur.


daha detaylı bilgiyi  (PAYLASIM yaz 2222’ye gönder) , Turkcell İletişim Merkezleri yada Turkcell Çağrı merkezi +90 532 532 0000 'den detaylı bilgi alabilirsiniz.Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!