TIKLA ARA

11.12.2012 17:31:00

Turkcell Müzik Paketi Kampanyası

Bu avantajlı kampanya fırsatı 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir. Tükenmez Müzik Paketi tüm vergiler dahil 2 TL/hafta dır. Fiyata %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.


Turkcell Müzik Paketi  Kampanyası

Turkcell'in düzenlemiş olduğu  Müzik Paketi kampanyası kapsamında cep telefonunuzdan, internet kotanızı harcamadan özgürce müzik dinleyebilir, beğendiğiniz şarkıları cebinize indirebilirsiniz. Üstelik tükenmez müzik Paketi’ne üye olan herkese Turkcell Müzik’ten 25 şarkı indirme hakkı bedava hediye. Üstelik şarkıları indirirken harcadığınız data için hiçbir ücret ödemezsiniz; internet olmadan da indirdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz

Bu avantajlı kampanya fırsatı 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir. Tükenmez Müzik Paketi tüm vergiler dahil 2 TL/hafta dır. Fiyata %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.
Kampanyadan faydalanmak için Tükenmez Müzik paketine üyelik başlatmanız gerekmektedir. Bu pakete üyeliği olan müşterilere 72 saat içinde Turkcell Müzik'ten 25 şarkı indirme hakkı verilir.
Bu kampanyadan faydalanmak için Tükenmez Müzik paketine abonelik başlatmak yeterlidir. Kullanıcılar abonelik başlatıp ücretlendirildikleri her seferinde kampanya kapsamında Turkcell Müzik'ten 25 şarkı indirme hakkı verilir.
Kampanya kapsamında  müzik indirmek isteyen üyeler şarkıları 7 gün içerisinde turkcellmuzik.com'dan, turkcellmuzik , veya m.turkcellmuzik.com wap/html sayfasından indirebilirler.
İndirilen şarkılar silmedikleri sürece kullanıcılara aittir, silinmez, kullanım süresi yoktur.

Turkcell Muzik uygulamasından veya turkcellmuzik.com web sitesine uye girişi yaparak kalan şarkı indirme hakkınızı görebilirsiniz.

Şarkılarınızı Turkcell Müzik WAP sayfasından, Turkcell Muzik mobil uygulamasından (m.turkcellmuzik.com) cep telefonunuza, Turkcell Müzik web sitesinden cep telefonunuza veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

WAP sayfasından cep telefonuna şarkı indirmek için telefon wap'ı desteklemelidir.
şarkı indirmek için m.turkcellmuzik.com sayfasına girmelisiniz. Sayfa adresi müzik paketlerinden birine üye olduğunuzda msn gelerek haber verilir.
Wap sayfasında listelerde yer alan şarkılardan seçebileceğiniz gibi, sayfanın altında yer alan ARAMA KUTUSU’na ister şarkı, ister sanatçı adı yazarak dilediğiniz şarkıyı hemen bulabilirsiniz.
Aradığınız şarkıyı bulduğunuzda üzerine tıklarsanız şarkının tamamını MP3 formatında indirebilirsiniz.
İNDİR linkine tıklayarak şarkıyı cep telefonunuza anında indirebilirsiniz.

Bilgisayarınızdan Turkcell Müzik WEB sitesine ÜCRETSİZ üye olduktan sonra sayfada şarkı dinlerken veya arama yaptıktan sonra şarkının hemen yanındaki “İndir” kutucuğuna tıkladığınızda “Cebime İndir” veya "Bilgisayarıma İndir" seçeneklerini göreceksiniz. Seçiminizi yaptığınızda şarkının müzik üyeliğiniz kapsamında ÜCRETSİZ olduğu bilgisini göreceksiniz.
"Bilgisayarıma İndir"i seçtiyseniz şarkıyı direk bilgisayarınıza indireceksiniz. "Cebime İndir"i seçtiyseniz şarkıyı indirebileceğiniz link cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecek. Gelen linke tıklayın ve  şarkıyı indirmeye başlayın. “Turkcell Müzik” mobil uygulamasını iPhone, BlackBerry ve Android cihazlar ile desteklemektedir.
Turkcell’in müzik servisidir.

Kampanya kapsamında mobil uygulamalar üzerinden de kullanabilirsiniz. Turkcell Müzik uygulaması sadece iPhone ve Android telefonlarda aktif kullanılabilir.
Tükenmez Müzik Paketi ile Turkcell Müzik uygulamasından şarkı dinlerken kullandığınız internet için ücret ödemeden bu paket sayesinde internet kotanızdan düşmeden veya internet için ek bir ücret ödemeden Turkcell Müzik uygulaması üzerinden dilediğinizce şarkı dinlersiniz.Kategori: 

Etiketler: turkcell, turkcell müzik, turkcell kampanyaları, turkcell müzik paketi, turkcell müzik kampanyası,

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 100 Mbps Limitsiz Fiber 380 TL!

Limitsiz Yalın VDSL Fırsat Kampanyası

Yalnızca 200 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!