TIKLA ARA

18.12.2012 09:59:00

Turkcell SüperDepo

Turkcell Süper Depo ile bilgileriniz emin ellerde.Turkcellin başlatmış olduğu Süper Depo ile bilgilerinize istediğiniz an istediğiniz yerden ulaşın, dilediğiniz kişiyle paylaşın.


Turkcell SüperDepo

Turkcell Süper Depo ile bilgileriniz emin ellerde.Turkcellin başlatmış olduğu Süper Depo ile bilgilerinize istediğiniz an istediğiniz yerden ulaşın, dilediğiniz kişiyle paylaşın.

En sevdiğiniz video ve fotoğraflarınızı, işinizle ilgili kritik dosyalarınızı ve önemli bilgilerinizi bilgisayarınızda ya da harici disklerinizde kayıtlı tutuyorsanız, bilgisayarınız arızalandığında, harddiskiniz kaybolduğunda ya da çalındığında bu verileri sonsuza dek kaybedersiniz ama artık Süper Depo ile bu imkansız olacak.

Turkcell SüperDepo ile değerli dosyalarınızı kaybetme riski olmadan rahat edebilirsiniz, harici disk, flash bellek gibi ekipmanlar taşımanıza gerek kalmadan, ister bilgisayarınızdan ister tablet ya da akıllı telefonunuzdan kolayca ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kolay erişim

SüperDepo’daki dosyalarınıza; Windows, Mac, iOS, Android işletim sistemlerinde aynı hesabı kullanarak erişebilirsiniz.

Hızlı dosya transferi

Turkcell Superonline Fiber İnternet üyesi olarak, hızınız ne olursa olsun, dosyalarınızı 100 Mbps hızla yükleyebilir, yüksek boyutlu dosyalarınızı yüklemek için saatlerce beklemezsiniz.

Özgürce paylaşma

Müzik, video, fotoğraf dahil tüm dosyalarınızı herhangi bir dosya paylaşım sitesi kullanmanıza gerek kalmadan gönderebilir, Facebook, Twitter gibi sosyal platformlarda anında paylaşabilirsiniz. Dilerseniz paylaştığınız dosya için bir şifre belirleyerek, sadece şifreyi bilen kişilerin dosyaya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Otomatik yedekleme

Belirlediğiniz zaman aralığına göre bilgisayarınızın otomatik olarak yedeklenmesini sağlayarak, dosyalarınızı; bilgisayarınızın bozulması, harici diskinizin kaybolması veya çalınması gibi durumlara karşı verilerinizin tam korunmasını sağlar

Yüksek güvenlik

Depoladığınız ve yedeklediğiniz tüm dosyalarınız Turkcell Superonline’ın ileri teknoloji ile donatılmış veri merkezlerinde güvenli ve şifrelenmiş olarak tutulmaktadır.

SüperDepo’ya Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'nden üye olabilir, www.superdepo.net adresinden dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Paketler

10 GB Depolama 1 TL Aylık 9 TL Yıllık
100 GB Depolama  Yedekleme 5 TL Aylık 49 TL Yıllık
1000 GB Depolama  Yedekleme 9 TL Aylık 99 TL Yıllık

Kullanım Şartları

SüperDepo servisinden Turkcell Superonline fiber internet ya da internet aboneleri yararlanabilir. Turkcell Superonline üye www.superdepo.net adresinden SuperDepo’ya abone numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler.

Turkcell Superonline Fiber internet kullanıcıları bilgisayarlarından SüperDepo hizmetini kullandıklarında gerçekleşen upload/download trafiği kotalarından sayılmaz.

Turkcell Superonline ADSL kullanıcıları ise mevcut kotasından kullanılır, sayılır. Bu nedenle kotalı ADSL paketi kullanan abonelerimize, Limitsiz Paket’e geçiş yapmaları önerilir.

SüperDepo ile üç farklı kapasitede paket den oluşmaktadır. Paketler aylık ya da yıllık fiyat seçeneği ile alınabilmektedir. Bu fiyatlar kampanyalı fiyatlardır ve 31 Mart 2013 tarihine kadar geçerlidir. Fiyatlara(%18 kdv) dahildir. Aylık bedel her ay müşteri faturasına yansıyacaktır, yıllık bedel ise tek seferlik olarak kayıt olduktan sonraki ilk faturasına yansıtılır.Kategori: 

Etiketler: turkcell , turkcell süper depo, turkcell adsl, turkcell superonline, turkcell paketler,

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 100 Mbps Limitsiz Fiber 380 TL!

Limitsiz Yalın VDSL Fırsat Kampanyası

Yalnızca 200 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!