TIKLA ARA

27.11.2012 09:29:00

Yeni Turkcell T11 Kampanyası

Turkcell'in öğretmenler Günü dolayısı ile T11 akıllı telefon, yeni Turkcell T11 Kampanyası'yla, Kamu Eko, Kamu 1000, Kamu Turbo ve Kamu Kontrol Sende Tarifeleri'ne ek, 24 ay boyunca ayda sadece 11 TL olan kampanyası devam ediyor.Aralık (31.11.2012) ayı sonuna kadar sürecektir.


Yeni Turkcell T11 Kampanyası

Turkcell'in öğretmenler Günü dolayısı ile T11 akıllı telefon, yeni Turkcell T11 Kampanyası'yla, Kamu Eko, Kamu 1000, Kamu Turbo ve Kamu Kontrol Sende Tarifeleri'ne ek, 24 ay boyunca ayda sadece 11 TL olan kampanyası devam ediyor.Aralık (31.11.2012)  ayı sonuna kadar sürecektir.

Turkcell'in avantajlı sürprizleri şimdide Yeni  T11 Kampanyası 23.11.2012 – 31.12.2012 tarihleri arasında geçerlidir. 12 aydan uzun, 36 aydan kısa süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi üyelerine, son 6 ay fatura toplamı 150 TL ise hem fatura hem kredi kartı ile kampanyaya katılabilirsiniz. 150 TL finansal katılım kriterinde bulunan cihazlar için, bireysel kullanıcılarımıza sunduğumuz tüm cihaz kampanyalarında, farklı hatlarla, TC kimlik numarası bazında katılım şartı 2 dır. Bu şart Turkcell’in bireysel kullanıcılarına sunduğu tüm cihaz kampanyalarında geçerlidir. Kamu Tarifelerinden, Kamu Eko, Kamu 1000, Kamu Standart 1000, Kamu Plus, Kamu Turbo ve Kamu Kontrol Sende tarifelerine ek cihaz ücreti 11 TL’dir. Kampanya sözleşmesinden doğan damga vergisi (seçilmiş olan pakete göre) paket fiyatına dahil değildir ve ilk faturaya uygulanır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Ekonomik, Süper, Star, Hepsi 300, Gold, Gold Plus Paketlerine uygulanan Turkcell T11 aylık ek cihaz ücretleri aşağıdadır. Mevcutta, aktif kontratlı ses kampanyası sözleşmesi varsa, bu kampanyadan yararlanılamaz.Turkcell'in bu avantajlı kampanyasından yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezleri, Turkcell Satış Noktaları’na başvurunuz.

 Cihazla ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Kampanya dahil Tarife/Paketler Aylık Cihaz ve Tarife/Paket bedelleri Toplamı (KDV ve ÖİV Dahil)

GOLD                   104 TL

GOLD Plus            123 TL

 Ekonomik Paket     49 TL

 Süper Paket            59 TL

 Star Paket               69 TL

 Hepsi 300               48 TL

Kamu Eko Paket    43 TL

 Kamu 1000 Paket   56 TL

Kamu Kontrol Sende 60 TL

 Kamu Turbo           86 TL

Bu kampanya kapsamında12 aydan uzun, 36 aydan kısa süreli Turkcell Bireysel faturalı hat kullanıcıları, son 6 ay fatura toplamı 150 TL ise hem fatura hem kredi kartı ile kampanyadan yararlanabilirsiniz. 36 aydan uzun süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi veya 12 aydan uzun süreli otomatik fatura ödeme talimatı olan üyeler, son 6 ay fatura toplam kriteri yarıya düşer.

 Turkcell Bireysel hat kullanıcısı olan üyeler ve son 6 aydır Gold Tarifesi'ndeki Gold Plus Paket kullanan üyeler veya son 6 aydır Hepsi Bir Arada Tarifesi'ndeki Gold Plus ve Platinum Paketine sahip olanlar veya Turkcell Bireysel hat kullanıcısı olan ve son 6 ay içinde her ay için fatura geliri tutarı (cihaz taksiti, vergiler, bağış/destek kampanya tutarları ve mobil ödeme tutarları hariç fatura tutarı) 95 TL ve üzerinde olan kullanıcılar kampanyamızdan hem fatura hem kredi kartı ile yararlanabilirler.

Kampanyadan faturalı ödeme seçeneğiyle yararlanmak isteyen üyeler, kampanya dahil tarifelerden halihazırda faydalanıyorsa, imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren, ilgili tarife ve cihaz taksit bedelini faturalarında göreceklerdir. Halihazırda kampanya dışındaki bir tarifeden/paketten yararlanan ancak kampanyadan faydalanmak için tarife değişikliği yapan abonelere , imza tarihinden sonraki ilk fatura kesimine eski tarifesi, ikinci fatura gelinceye kadar ise yeni tarife bedeli yansımaya başlayacaktır. Cihaz bedeli her durumda ikinci faturadan itibaren taahhüt süresi boyunca yansıyacaktır. Kredi kartı ödeme seçeneğiyle yararlanan aboneler için de, cihaz taksiti, imza tarihinden sonraki ikinci fatura kesim tarihinden itibaren faturaya yansıtılacak, kampanyaya dahil tarifelerden halihazırda faydalanıyorsa, imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren ilgili tarifede görecek, tarife değişikliği yapan abonelerse 2. fatura kesiminden itibaren yeni tarife bedeli yansıyacaktır.Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!