TIKLA ARA

360 HD

360 HD

360 HD kanalına TV+'da 28. kanaldan 24 saat boyunca erişim sağlayabilirsiniz. 360 HD kanalı ile en sevdiğiniz sinemaları ve eğlence programlarını TV+ ayrıcalıkları ile seyredebilirsiniz.

360 HD TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
28
Yayın Süresi
24 Saat

360 HD TV+ Detaylı Bilgi

360 HD Hakkında

360 TV, Türkiye'nin önemli televizyon kanallarından biridir. Kanal, 2013 yılında kurulmuş olup geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. 360 TV, Türkiye'de haber, spor, belgesel, eğlence ve kültür programları gibi çeşitli içerikler sunar.

Kanalın adı, muhtemelen içerik yelpazesinin genişliğine işaret etmektedir, çünkü "360" terimi genellikle bir dairesel hareketi ifade eder ve bu da çeşitli konuları veya bakış açılarını kapsayabileceğini ima eder. 360 TV'nin hedefi, farklı ilgi alanlarına sahip izleyicilere hitap eden zengin bir program çizelgesi sunmaktır.

360 TV'nin sahibi ve işletmecisi hakkında tam bilgiye sahip değilim, ancak yayın içeriklerine genellikle internet üzerinden veya televizyon sağlayıcılarının platformlarından erişebilirsiniz. Kanalın sunduğu programlar, haber bültenleri, belgeseller, spor etkinlikleri ve diğer özgün içerikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!