TIKLA ARA

Wi-Fi 6 Modem Nedir?Wi-Fi 6, Wi-Fi teknolojisinde yeni nesil bir standart olarak bilinmektedir. "802.11ax" olarak da bilinen Wi-Fi 6, dünyada aynı anda internete bağlanmaya çalışan cihaz sayısındaki artış ile oluşan internet hızı düşüklüğüne cevap olarak geliştirilen bir teknolojidir.

Wi-Fi teknolojisini bir adım daha ileriye taşıyan Wi-Fi 6 modemler, fiber ışık hızındaki yüksek hızlarla birlikte ev içi kapsamasını önemli oranda arttırmaktadır. Wi-Fi 6 modem, sahip olduğu yeni teknoloji sayesinde ev içinde duvarlar, mesafelerden kaynaklanabilen bağlantı/hız sorunlarını çözüyor. Bu sayede evin her odasında daha yüksek hızda bir internet kullanımına olanak sağlamaktadır.

Ev içinde Wi-Fi bağlantısını güçlendiren Wi-Fi 6 ile sabit internet bağlantısı evin her yerine taşınarak, mevcut teknolojilere göre çok daha fazla kapsama elde etmektedir. Bu sayede duvarlardan kaynaklanan internet hız düşüşü sorunu da çözülürken, yapay zeka çözümü ile Wi-Fi ağlarına daha verimli hızlarla ve düşük gecikme süreleri ile rahatça internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Üstelik bağlantıda kullanılan yeni nesil teknoloji ile düşük gecikme gerektiren online oyunlar gibi yüksek hız gerektiren kullanımları otomatik olarak algılayarak Wi-Fi bağlantısını buna uygun şekilde hizmetinize sunuyor.

Wi-Fi 6 Avantajları;

- Yeni nesil Wi-Fi 6 teknolojisiyle, evin her yerini ışık hızındaki fiberle %30'a kadar daha iyi kapsama sağlamaktadır.
- Smart Mesh desteği sayesinde evin her alanında daha da fazla kapsama sağlamaktadır.
- Bağlanan cihazınız Wi-Fi 6 desteklemesi halinde 1000 Mbps'ye kadar hızlardan faydalanabilirsiniz.
- Aynı koşullarda Wi-Fi 6, Wi-Fi 5'ten daha iyi kalitede kablosuz hız deneyimi sunmaktadır.
- Çoklu ve aynı anda yapılan cihaz kullanımlarında her bir kullanım trafiğini ayırır. Bu sayede verimlilik artarak daha hızlı bir Wi-Fi kalitesine erişebilirsiniz.
-Wi-Fi 6 diğer yandan güç verimliliği konusunda cihazlara direktifler vererek gereksiz enerji tüketiminin önüne geçerek 3 kat daha az enerji tüketimi sağlamaktadır. Bu sayede kullanılan IoT cihazın pil ömrünü uzatır.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!