TIKLA ARA

Turkcell TV+ Filmleri

Annabelle 3

Annabelle 3

Ruhları araştıran Warren çifti, oyuncak bebek Annabelle'in sebep olduğu yıkımı durdurmak için evlerine getirir ve onu kutsal camın içine kapatır. Warren çiftini karanlık bir gece bekliyordur.

Godzilla 2: Canavarların Kralı

Godzilla 2: Canavarların Kralı

Godzilla'nın Mothra, Rodan ve ezeli düşmanı olan üç başlı King Ghidorah ile savaşı ve bu esnada insanlığın var oluşunun dengesini bozacak olayları ele alıyor.

Godzilla 2: Canavarların Kralı

Joker

Başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck'in, zihninin tehlikeli olaylara yormasıyla birlikte yavaş yavaş jokere dönüşmesini konu alan bir film.

Godzilla 2: Canavarların Kralı

Kabuktaki Hayalet

Korkunç bir kazadan kurtulması mucize olan binbaşı geçmişine dair hiç bir şey hatırlamadan ameliyat masasında gözlerini açmıştır ve hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Rampage: Büyük Yıkım

Rampage: Büyük Yıkım

Davis, küresel bir afetin oluşmasını engellemek, genetiği değiştirilmiş hayvanları kurtarmak için, gözden düşmüş bir genetik mühendisi ile birlikte harekete geçer.

Karanlıkta

Karanlıkta

Görme engelli Sofia'nın karanlıkta istemeden şahit olduğu bir olay sonrası hayatı değişen piyanist Sofia’nın hikayesini anlatıyor.Sofia'yı korkunç yeraltı dünyasına girmek zorunda kalır.

Karanlıkta

Kral Şakir

Yapılan bir deney sonucu Fil Necati'yi telefonunda ki oyun ile bir zaman yolculuğuna çıkarır ve bu yolculukta Şakir ne yapıp edip dünyayı kurtarmak zorundadır.

Karanlıkta

Oyun Gecesi

Düzenlenen oyun gecesinde altı aşırı rekabetçi oyuncu gizemi çözmeye ve kazanmaya çalıştıkça bu oyunun ve Brooks’un göründüğü gibi olmadığını farkına varırlar.

Karanlıkta

Gel Babacığa

Ant Timpson tarafından yönetilen filmde, 30'lu yaşlarda olan Noval babasını bulmak için bir sahil kasabasına yolculuğa çıkar ve babası hakkına hiç beklemediği bilgilere ulaşır.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!