TIKLA ARA

Turkcell Superonline Kota Sorgulama

Aboneliğinize ait kota kullanım bilgilerinizi görüntüleme işlemini aşağıda bağlantısı yer alan Online İşlem Merkezi üzerinden yapabilirsiniz.

Turkcell Superonline Kota Sorgulama
Turkcell Superonline kota sorgulaması için tıklayınız.

Eğer Turkcell Superonline müşterisi iseniz online işlem merkezimize giriş yaparak aldığınız ADSL veya Fiber ev internet hizmetinizin kota kullanım bilgilerini öğrenebilirsiniz.

ADSL ve fiber ev interneti aboneliğiniz için güncel kota bilginizi Turkcell Superonline müşteri hizmetleri üzerinde sorgulayabilirsiniz. Online işlem merkezinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak kotanızı sorgulayabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifreniz bulunmuyorsa giriş sayfasından yeni abonelik yapabiliyorsunuz. Güncel kota bilgisi veya geçmiş dönemlerde kullanılan kota bilgisini sorgulayabilirsiniz. Online işlem merkezi üzerinden kota sorgulaması dışında Turkcell Superonline aboneliğiniz ile ilgili bir çok hizmeti müşteri hizmetlerini aramanıza gerek kalmadan yapabiliyorsunuz. Abonelik bilgileriniz, tarifeniz, hız ve kota bilgileriniz, fatura ve ödeme, servis satın alma, bilgi güncelleme vb. işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!