TIKLA ARA

Turkcell Superonline Adsl Kota Sorgulama ve Öğrenme

Aboneliğinize ait kota kullanım bilgilerinizi görüntüleme işlemini aşağıda bağlantısı yer alan Online İşlem Merkezi üzerinden yapabilirsiniz.

Turkcell Superonline Kota Sorgulama
Turkcell Superonline kota sorgulaması için tıklayınız.

Eğer Turkcell Superonline müşterisi iseniz online işlem merkezimize giriş yaparak aldığınız ADSL veya Fiber ev internet hizmetinizin kota kullanım bilgilerini öğrenebilirsiniz.

ADSL ve fiber ev interneti aboneliğiniz için güncel kota bilginizi Turkcell Superonline müşteri hizmetleri üzerinde sorgulayabilirsiniz. Online işlem merkezinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak kotanızı sorgulayabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifreniz bulunmuyorsa giriş sayfasından yeni abonelik yapabiliyorsunuz. Güncel kota bilgisi veya geçmiş dönemlerde kullanılan kota bilgisini sorgulayabilirsiniz. Online işlem merkezi üzerinden kota sorgulaması dışında Turkcell Superonline aboneliğiniz ile ilgili bir çok hizmeti müşteri hizmetlerini aramanıza gerek kalmadan yapabiliyorsunuz. Abonelik bilgileriniz, tarifeniz, hız ve kota bilgileriniz, fatura ve ödeme, servis satın alma, bilgi güncelleme vb. işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kampanyalar

Turkcell Fiber İnternet Kampanyası

500 Mbps'e kadar yüksek hızda fiber Turkcell ev interneti abonelerine özel ayda sadece 199 TL!

Limitsiz Hızlı ADSL Kampanyaları

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel Hızlı İnternet Adsl fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 100 Mbps Limitsiz Fiber 189 TL!

Limitsiz VDSL Fırsat Kampanyası

Yalnızca 140 TL’den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı VDSL internet sizlerle!