TIKLA ARA

A Para

A Para

Piyasada ki son duruma 7/24 canlı canlı şahit olacağınız A Para kanalına TV+'da 56. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. Ekonomi haberleri, finans haberleri döviz kuru, altın fiyatları, canlı borsa ve çok daha fazlasını en iyi şekilde bu kanaldan takip edebilirsiniz.

A Para TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
56
Yayın Süresi
24 Saat

A Para TV+ Detaylı Bilgi

A Para Hakkında

A Para, Türkiye'de yayın yapan finans ve ekonomi odaklı bir televizyon kanalıdır. Kanal, 2011 yılında kurulmuştur ve genellikle ekonomi haberleri, finans analizleri, borsa verileri, piyasa gelişmeleri ve iş dünyasına dair içerikler sunar.

A Para, Türkiye'nin ve dünyanın ekonomik durumu hakkında güncel bilgiler sunmayı amaçlar. Kanal, ekonomi uzmanları ve finans analistleri tarafından hazırlanan programlarla izleyicilere ekonomi ve finans dünyasındaki gelişmeleri aktarır. Ayrıca, iş dünyasından röportajlar, piyasa analizleri ve ekonomiye ilişkin özel dosyalar da kanalın yayın akışında yer alabilir.

A Para, Türkiye'deki ve dünyadaki ekonomik trendleri ve olayları izleyicilere tarafsız ve güvenilir bir şekilde sunmayı hedefler. Kanalın yayın akışı genellikle gün boyunca devam eder ve izleyicilere ekonomi ve finans alanında kapsamlı bir içerik sunar.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!