TIKLA ARA

ATV HD

ATV HD

Gişe rekortmeni filmleri, en sevilen diziler, heyecan dolu spor karşılaşmlarına yer veren ATV HD kanalı TV+'da 24. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. Türkiye'de en çok izlenen ulusal kanalları arasında ATV HD kanalını Turkcell TV+ üzerinden istediği yerden de izleyebilir.

ATV HD TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
24
Yayın Süresi
24 Saat

ATV HD TV+ Detaylı Bilgi

ATV HD Hakkında

ATV HD, Türkiye'de yayın yapan önemli televizyon kanallarından biridir. ATV, Türkiye'nin en eski özel televizyon kanallarından biri olarak bilinir. 1993 yılında kurulmuş olup, geniş bir izleyici kitlesine sahiptir.

ATV HD, yüksek çözünürlükte net ve kaliteli görüntü sunarak izleyicilere daha iyi bir seyir deneyimi sağlar. Kanal genellikle Türk dizileri, yabancı diziler, sinema filmleri, haber programları, talk show'lar, yarışmalar ve eğlence programları gibi çeşitli içerikleri yayınlamaktadır.

ATV, Türkiye'deki medya endüstrisinde güçlü bir oyuncu olarak kabul edilir ve popüler dizilerin yayınlandığı bir platformdur. Kanal, çeşitli kitlelere hitap eden zengin bir program çizelgesine sahiptir ve Türkiye'deki televizyon izleyicileri arasında geniş bir takipçi kitlesi bulunmaktadır.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!