TIKLA ARA

Baby TV

Baby TV

Bebekler ve küçük çocuklar için özel olarak tasarlanmış Baby TV kanalına TV+'da 124. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. Baby TV, bebekler ve küçük çocukların dikkatini çekecek renkli ve eğlenceli görsel içerikler, çizgi filmler, şarkılar, hareketli resimler, oyunlar ve diğer etkinlikler gibi çeşitli programları en iyi şekilde takip edebilirsiniz.

Baby TV TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
124
Yayın Süresi
24 Saat

Baby TV TV+ Detaylı Bilgi

Baby TV Hakkında

BabyTV, çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir televizyon kanalıdır. Kanal, 24 saat boyunca kesintisiz olarak yayın yapar ve 0-4 yaş arası bebeklere ve küçük çocuklara yönelik eğitici ve eğlenceli içerikler sunar.

BabyTV'nin programları genellikle renkli ve çekici animasyonlar, müzikler, interaktif oyunlar ve öğretici videolar içerir. Bu içerikler, bebeklerin ve küçük çocukların zihinsel ve duygusal gelişimlerini desteklemeyi amaçlar.

Kanalın içeriği, bebeklerin ve küçük çocukların dikkatini çekmek ve onların öğrenme sürecine katkıda bulunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Programlar genellikle renkler, şekiller, hayvanlar, meyveler, sayılar gibi temel konuları öğretir ve dil gelişimine yardımcı olur.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!