TIKLA ARA

Show TV HD

Show TV HD

En sevdiğini diziler, birbirinden heyecanlı programların ve filmlerin yer aldığı Show TV HD kanalı TV+'da 25. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. 24 saat yayın yapan Show TV HD kanalı birbirinden renkli içerikleri ile seyricilerine keyifli dakikalar yaşatmaktadır.

Show TV HD TV+ Kaçıncı Kanal?

Kanal No
25
Yayın Süresi
24 Saat

Show TV HD TV+ Detaylı Bilgi

Show TV HD Hakkında

Show TV HD, Türkiye'nin önde gelen televizyon kanallarından biridir. 1991 yılında kurulan Show TV, geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmektedir. Yüksek çözünürlüklü (HD) yayınıyla, net ve kaliteli bir izleme deneyimi sunar.

Show TV, genellikle Türk dizileri, yabancı diziler, sinema filmleri, haber programları, eğlence programları, talk show'lar, yarışmalar ve diğer çeşitli programları içeren geniş bir program yelpazesi sunar. Kanal, Türk televizyon endüstrisinde önemli bir yere sahiptir ve çeşitli yaş gruplarından izleyicilere hitap eden çeşitli içerikler sunar.

Show TV'nin sahibi, Türkiye'nin önde gelen medya kuruluşlarından olan Ciner Yayın Holding'dir. Kanal, Türkiye'deki televizyon izleyicileri arasında geniş bir hayran kitlesine sahiptir ve Türk televizyonculuğunda önemli bir rol oynamaktadır.

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!