TIKLA ARA

Esnek Kotalı Fiber İnternet Kampanyası

Esnek Kotalı Fiber İnternet Kampanyası  kapsamında Kotanız dolarsa endişelenmeyin. Otomatik olarak bir üst seviyeye geçin, limit aşımı yaşamadan keyifle gezin.

Esnek Kotalı Fiber İnternet Kampanyası

Kota aşımı ve kota aşım ücreti yok.
Ücretsiz modem ve yerinde kurulum

Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
Esnek Kotalı Fiber İnternet Kampanyası  kapsamında tüm vergiler dahil 29 TL aktivasyon ücreti alınır.
Belirtilen tüm paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir. Esnek Kotalı Fiber İnternet Kampanyası  belirtilen fiyatlardan yararlanmak için 24 ay kampanya taahhüdü verilmesi ; Numara taşıma kampanyasından fiyatlardan yararlanabilmek için de 24 ay promosyon  taahhüdü verilmesi ve sabit telefon hattının Turkcell Superonline’a taşınması şarttır.
Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve / veya indirimli servisler faturaya yansıtılır.
Esnek Kotalı Fiber İnternet Kampanyası kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
Ay içerisinde belirtilen kota doldurulduğunda otomatik olarak bir üst kota paketine geçirilir. Aylık veri download ya da upload miktarı 25GB'ı aştıktan sonra ayın geri kalan günleri için download hızı 3 Mbps’e, upload  hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.
Esnek Kotalı Fiber İnternet Kampanyası  ücretlerine %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
Promosyon taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
Telefon görüşmeleri Turkcell Superonline'ın her yöne sabit tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Ayrıca dakika paketiniz varsa, ses görüşmeleriniz için dakika paketinizi kullanabilirsiniz.
Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.Turkcell Superonline Başvuru

Kategori: Kurumsal

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!