TIKLA ARA

Fiber İnternetle Hıza Devam  Kampanyası

Fiber İnternetle Hıza Devam  Kampanyası  kapsamında Hız alanınız otomatik olarak genişlesin, hızınız hiç düşmesin. Ay içerisinde hız alanınızı doldursanız bile internet hızınız düşmez, Bir üst hız alanına geçerek internet kullanmaya devam edebilirsiniz. Ücretsiz modem ve yerinde kurulum.

Fiber İnternetle Hıza Devam  Kampanyası


Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
Fiber İnternetle Hıza Devam  Kampanyası  kapsamında tüm vergiler dahil 29 TL aktivasyon ücreti alınır.

Belirtilen tüm paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir. Kampanyada belirtilen fiyatlardan yararlanmak için 24 ay kampanya taahhüdü verilmesi; Numara Taşımalı Kampanya fiyatlarından yaralanmak için 24 ay kampanya taahhüdü verilmesi ve sabit telefon hattının Turkcell Superonline’a taşınması şarttır.
Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve / veya indirimli servisler faturaya yansıtılır.
Fiber İnternetle Hıza Devam  Kampanyası  kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
Ay içerisinde download hız alanı doldurulduğunda otomatik olarak aynı hızın bir üst hız alanlı paketine geçirilir. Aynı hızın en üst hız alanlı paketine geçildikten sonra 100 Mbps paketi için aylık veri download  miktarı 500GB'ı, 50 Mbps paketi için 250GB'ı 20 Mbps paketi için 150GB'ı aştıktan sonra ya da tüm hız paketlerinde aylık 50 GB yükleme yapıldıktan sonra ayın geri kalan günleri için download  hızı 3 Mbps’e upload hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.
Fiber İnternetle Hıza Devam Kampanyası ücretlerine %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
Promosyon taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
Telefon görüşmeleri Turkcell Superonline'ın her yöne sabit tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Ayrıca dakika paketiniz varsa, ses görüşmeleriniz için dakika paketinizi kullanabilirsiniz.
Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.

Turkcell Superonline Başvuru

Kategori: Kurumsal

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!