TIKLA ARA

Network Set Küçük Ofis Paketi - ADSL Kampanyası


Bu Kampanya dahilinde Ofisinizin için gerekli olacak iletişim ihtiyaçları, modem ile birlikte 89TL İnternet, telefon hepsi tek faturada ve sabit fiyat garantisiyle Kampanya'ya yalnızca 24 ay taahhüt sözü vererek yararlanabilirsiniz.

Network Set Küçük Ofis Paketi - ADSL Kampanyası


Kampanyamızın içerisinndeki ürünler: ADSL 8 Mbps’ye kadar Limitsiz 50GB AKK’lı Sabit Numara Taşıma/Tahsis Ofisten Her Yöne VoIP 1.000dk Paketi

Taahhüt bitimi sonrası Turkcell Superonline’ın uperonline.net adreslerinde yayınlanan yürürlükteki güncel ADSL ve tarife fiyatları geçerli olacaktır.

Taşınabilecek numara adedi kampanyada kullanılacak cihazın (modem) özellikleri ile sınırlıdır. Bu kampanyada kullanılacak cihaz maksimum 4 adet numara taşınmasına uygundur.

Abonelik taahhüdü süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin; tüm vergiler dahil (%18 KDV) 58TL ADSL kurulum ücreti ve tüm müşteriler için tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 29TL aktivasyon ücretine ek olarak, kampanya kapsamında yararlanılan ücretlendirme tablosunda belirtilen ADSL paketi, Ofisten Her Yöne 1000 VoIP Dakika paketi ile İşin Cebinde Çalsın hizmetine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli ile kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen ücretlendirme tablosunda belirtilen ADSL paketi, Ofisten Her Yöne 1000 VoIP Dakika paketi ile İşin Cebinde Çalsın hizmetinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturalandırılacaktır.

Kampanya süresince başka bir tarifeye geçiş yapılmamaktadır. Turkcell Superonline tarafından sunulan başka bir kampanyaya geçiş talep edilirse aktivasyon ve kurulum bedeli dışında sağlanan kampanya iptal bedelinde belirtilen şartlar saklı kalmak kaydıyla müşteriye yansıtılır.


Turkcell Superonline Başvuru

Kategori: Kurumsal

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!