TIKLA ARA

Network Set Başlangıç Paketi - Fiber İnternet Kampanyası

Bu avantajlı kampanya kapsamında ofisinizin tüm sabit iletişim ihtiyaçları 69 TL ve İnternet, telefon ve faks hizmeti hepsi dahil sabit fiyat garantisiyle sunulmuştur.

Network Set Başlangıç Paketi - Fiber İnternet Kampanyası

Kampanya İçeriği

Kampanya içindeki ürünler:
Fiber İnternet 25 Mbps kadar Limitsiz 100GB Hız Alanı
Sabit Numara Taşıma/Tahsis
Ofisten Her Yöne VoIP 200dk Paketi
İşin Cebinde Çalsın
Akıllı Faks 10 sayfa

İşin Cebinde Çalsın ile sabit telefon numaranızı Turkcell Superonline’a taşıyın, sabit numaranız arandığında cep telefonunuz çalsın.

Turkcell Superonline’a taşıdığınız numaralar için sabit hat ücreti ödemezsiniz.
Sizi arayanlar sadece ofisinizde olduğunuzda değil, cebinizden her zaman ulaşabilir.
Kullandığınız sabit numaralarınız aynı kalır.
Kullandığınız İnternet kesilse bile aramalarınız cebinize gelir. Telefonunuz hiç kesilmez.
Farklı lokasyonlardaki noktalarınızı tek mobil numara altında toplayabilirsiniz.
Turkcell numarasına yönlendirme yaparak servisten yararlanan aboneler ek yönlendirme ücreti ödemezler.
Turkcell dışında bir telefon numarasına yönlendirme yapılırsa, İşin Cebinde Çalsın servisi kapsamında değildir. Yönlendirilen yönün arama ücreti ile ücretlendirilir. Yön bazında arama ücretlerine Konuştukça Öde tarifesi detaylarını inceleyebilirsiniz.

İşin Cebinde Çalsın ürünü ile ilgili bilgiler için tıklayınız..

Bilgiler

Taahhüt süresinin bitmesinden sonra Turkcell Superonline’ın superonline.net adreslerinde yayınlanan yürürlükteki güncel ADSL ve tarife fiyatları geçerli olacaktır.

Taşınabilecek numara adedi kampanyada kullanılacak cihazın (modem) özellikleri ile sınırlıdır. Bu kampanyada kullanılacak cihaz 2 adet numara taşınmasına uygundur. Daha fazla hat taşınması gerekiyorsa 4 hat taşımaya imkan veren başka kampanyalardan yararlanılabilir.

Turkcell Superonline telefon, internet, görüntü, tarife ve fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
Abonelik taahhüdü süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin; tüm vergiler dahil (%18 KDV) 29TL aktivasyon ücreti ve tüm vergiler dahil(%18KDV, %15 ÖİV) 20TL Akıllı Faks aktivasyon ücretine ek olarak, kampanya kapsamında yararlanılan ücretlendirme tablosunda belirtilen Fiber internet paketi, Ofisten Her Yöne 200 VoIP Dakika paketi, İşin Cebinde Çalsın hizmeti ile 10 sayfalık Akıllı Faks hizmetine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli ile kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen ücretlendirme tablosunda belirtilen Fiber internet paketi, Ofisten Her Yöne 200 VoIP Dakika paketi, İşin Cebinde Çalsın hizmeti ile 10 sayfalık Akıllı Faks paketinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturalandırılacaktır.

Kampanya süresi boyunca başka pakete geçiş yapılamaz. Turkcell Superonline tarafından sunulan başka bir kampanyaya geçiş talep edilirse aktivasyon ve kurulum bedeli dışında sağlanan kampanya iptal bedelinde belirtilen şartlar saklı kalmak kaydıyla müşteriye yansıtılır.

Turkcell Superonline Başvuru

Kategori: Kurumsal

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!