TIKLA ARA

Süper Adsl Kampanyası

Turkcell Superonline Süper ADSL’le internet giderlerinizi minimuma indirin. Size en uygun süper internet paketlerinden birini seçin işinizi Turkcell Superonline farkıyla başarıya taşıyın.

Süper Adsl Kampanyası

24,90 TL’den başlayan ekonomik teklifler
24 ay sabit fiyat garantisi
Modem, kurulum ve aktivasyon farkı sadece 5TL

“ADSL Avcı” kampanyasında iki farklı seçenek bulunmaktadır.
HERŞEY DAHİL PAKET : ADSL internet, kurulum, aktivasyon ve modem dahil
HER ŞEY DAHİL paketler 29 TL aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
Abonelik taahhüt süresinden önce iptal edildiğinde 29 TL aktivasyon bedeli kampanya iptal bedeli olarak fatura edilmektedir.
Herşey dahil paket kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline’a çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline modem ücretini abonelik sözleşmesinin imzalandığı tarihteki cari fiyatı üzerinden kullanıcıya fatura eder.
Herşey dahil pakette kurulum Turkcell Superonline tarafından Turkcell Superonline’ın anlaşmalı olduğu firmalar tarafından sağlanmaktadır.
Taahhüt süresinden önce hizmetin sonlandırılması durumunda kurulum ücreti müşteriye yansıtılır.
SADECE ADSL PAKETİ : ADSL internet
SADECE ADSL paketleri için ise ilk faturada 29 TL aktivasyon/ADSL taşıma ücreti alınmaktadır. Modem ve kurulum paket kapsamında dahil değildir
Süper Adsl Kampanyası süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse aktivasyon ve kurulum bedeli dışında sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler aboneye faturalandırılır.

Süper Adsl Kampanyası iptalinde kullanılan ücretsiz ve / veya indirimli servisler  müşteriye yansıtılır.

Ürün Bilgileri, Adil Kullanım Kotası ve Kota Aşımı İle ilgili Bilgiler
8 Mbps ulaşılabilecek en yüksek hızdır. Ancak hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.

ADSL paketlerinde upload hızı ise download hızının ¼'ü kadardır. 8 Mbps limitsiz paketinin ise upload hızı ise 800 Kbps'dir.

Kota aşım bedeli, katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmeti bedelleri ayrıca faturalanacaktır. Turkcell Superonline ADSL kotalı erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti 0,0092 TL/MB’dir.

Süper Adsl Kampanyası ayrıca superonline.net adresinde yayınlanan adil kullanım koşullarına tabiidir. Ay içerisindeki veri downloadı, 8 Mbps’ye kadar limitsiz 50 GB AKK paketinde 50GB’ı geçtğindeninternet hızı 3 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet hızı tekrar hizmetinden mevcut erişim hızına yükseltilecektir.

Turkcell Superonline’ın superonline.net adreslerinde yayınlanan yürürlükteki güncel ADSL ve tarife fiyatları geçerli olacaktır.

Sabit numarasını Turkcell Superonline’a taşımak isteyen ADSL aboneleri; ADSL hizmeti için kullandıkları hat dışında başka numaraları varsa taşıma talebinde bulunabilirler. Süper Adsl Kampanyası taşınabilecek numara adedi kampanyada kullanılacak cihazın özellikleri ile sınırlıdır. Bu kampanyada kullanılacak cihaz 2 adet numara taşınmasına uygundur. Abonelerin farklı talepleri ancak abonenin cihaz farkından kaynaklanan ek maliyetleri kabul etmesi halinde ayrıca değerlendirilir.

Turkcell Superonline Başvuru

Kategori: Kurumsal

Kampanyalar

Superbox İnternet Kampanyası

İnternet altyapısı olmayan tüm evlere mobil internet Superbox'ta!

Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Limitsiz Ev İnterneti sahibi olmak isteyenlere özel yalın ADSL internet fırsatı!

Turkcell Fiber İnternet Daha Hızlı

Turkcell Fiber İnternet 20 Mbps yükleme hızı ile 25 Mbps Limitsiz Fiber 300 TL!

Yalın VDSL Uçuran Fırsat Kampanyası

Yalnızca 410 TL'den başlayan fiyatlarla Süper Hızlı Yalın VDSL internet sizlerle!